هاشور ابرو

فایل صوتی این متن

هاشور ابرو چیست

هاشور ابرو یکی از راهکارهای بسیار مناسب برای پرپشت و خوش حالت کردن ابروها می باشد که با پوشاندن نواقص موجود در تاج و دم و سایر بخش های آن می تواند تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره داشته باشد.میکروبلیدینگ  هم روش دیگری هست برای شکل دادن به ابرو ایجاد خطوط باریک در حالت های مختلف لا به لای تارهای موی طبیعی ابرو در این روش به گونه ای انجام میشود که کاملا طبیعی بنظر میرسد. سالن برترین ها در ادامه به معرفی کامل هاشور ابرو و مدل های مختلف آن از قبیل تیغ ماهی، سه بعدی و دو بعدی و غیره و همچنین قیمت آن خواهد پرداخت.

 

تاثیر هاشور ابرو بر چهره

ابروهای پرپشت و خوش حالت و کاملا متقارن یکی از موثرترین موارد برای زیباتر شدن چهره می باشد که به شدت مورد توجه خانم ها و دختارن جوان قرار دارد. متاسفانه به دلایل مختلف ممکن است بخش هایی از ابروهای طبیعی افراد با ریزش مو مواجه شده و با افزایش سن نیز جنس موهای آن نازک تر و حجم آنها نیز کمتر خواهد شد.

به همین دلیل روش های مختلفی از قبیل تاتو و سایه زدن   ارائه شده است. هاشور ابرو یکی از زیرمجموعه های تاتو می باشد که مدل های متنوعی داشته و اصلی ترین ویژگی آن، ایجاد خراش های جزئی بر روی پوست ابرو و تزریق رنگ در آن است.

در واقع در این روش تلاش میشود تا با مهارت و ظرافت بالا خطوطی شبیه به تارهای موی طبیعی ابرو بر روی پوست ایجاد شود تا نواقص و کم پشتی و نامتقارن بودن آنها پوشانده شوند.

مدل هاشور ابرو

با توجه به حالت و شکل خراش هایی که روی پوست ابرو ایجاد میشود می توان انواع هاشور ابرو را به صورت زیر معرفی نمود:

هاشور ابرو دو بعدی

نقطه کانونی یا spine به نقطه از ابرو گفته میشود که جهت رویش و خواب موهای آن تغییر میکند که در انواع مختلف هاشور به این نقطه توجه زیادی میشود. به عنوان مثال، در مدل دو بعدی خطوط و خراش های ایجاد شده شده برای تزریق رنگ به گونه ایست که در تاج ابرو همگی رو به بالا بوده و در در نطقه کانونی جهت آن تغییر نموده و رو به پایین خواهند بود.

هاشور ابرو سه بعدی

طبیعی ترین نوع مدلی که می توان برای هاشور زدن ابروها انتخاب کرد، هاشور سه بعدی می باشد. این مدل چند ویژگی مهم دارد که عبارتند از: استفاده از رنگ های تیره و روشن در کنار هم و طراحی تارهای مو در چند کنار هم با پهنا و حالت متفاوت.

به توجه به اینکه خطوط ایجاد شده برای موها در چند لایه قرار دارند و رنگ تارهای مو نیز با هم کمی متفاوت می باشند، در نتیجه هاشور ابرو سه بعدی بسیار طبیعی به نظر می رسد. البته انجام این کار مهارت بالایی نیاز دارد تا نتیجه مطلوبی در نهایت دریافت گردد.

هاشور ابرو تیغ ماهی

اگر در حالت طبیعی دارای ابروهایی کم پشت با تارهای مو رو به بالا هستید، بهترین انتخاب برای شما مدل تیغ ماهی می باشد. این مدل که به spine 3 نیز معروف می باشد، به گونه ای انجام میشود که تارهای مو طراحی شده همگی رو به انتهای ابرو خواهند بود. به عبارت دیگر، نقطه کانونی یا spine برای این مدل در دم و انتهای ابرو در نظر گرفته میشود.

هاشور ابرو دخترانه

هاشور ابرو دخترانه

هاشور ابرو دخترانه

بسیاری از دختران جوان از غیرطبیعی جلوه داشتن هاشورهای ابرو بر روی چهره خود دلهره داشته و به همین دلیل ابروهای ناقص را ممکن است ترجیح دهند. این گروه از افراد می توانند با انتخاب مدل ابرو هاشور دخترانه به هدف خود دست پیدا کننند و زیبایی و طبیعی بودن ابروها را بدست آورند.

در این مدل طراحی ابرو موها به گونه ای طراحی می گردند که در قسمت تاج یا نقطه شروع ابروها نظم وجود نداشته باشد و همه تارها در یک جهت طراحی نشوند. به همین دلیل نامنظم بودن ابرو در قسمت تاج کاملا رعایت شده و ابرو حالت دخترانه را به خود میگیرد.

بیشتر بخوانیم :  بهترین آرایشگاه زنانه کجاست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

هاشور ابرو تلفیقی

همان طور که از نام این مدل مشخص است، تلفیقی از روش ها و تکنیک های مختلف برای زیباتر شدن ابرو می باشد. به عنوان مثال، یکی از مدل های بسیار پرطرفدار از آن، تلفیق هاشور و سایه در کنار هم می باشد. به طوریکه در قسمت دم و انتهای ابرو از سایه استفاده میشود به طوریکه این سایه ها به سمت تاج کمرنگ میشوند و در قسمت ابتدایی ابرو نیز هاشورهایی ایجاد میشود.

تاثیر هاشور ابرو روی پوست

همان طور که اشاره شد، هاشور ابرو در واقع نوعی تاتو می باشد و رنگ به زیر لایه های پوست تزریق می گردد که عمق خراشی که در آن ایجاد می گردد، ممکن است کم یا زیاد باشد. به همین دلیل ممکن است برخی حساسیت های پوستی را برای افراد به همراه داشته باشد.

البته راهکارهای مختلفی برای جلوگیری ز این حساسیت ها وجود دارد که از جمله می توان به استفاده از کرم های مخصوص قبل و بعد هاشور ابرو اشاره نمود. علاوه براین، بهتر است به منظور جلوگیری از عفونت در پوست پس از انجام هاشور تا یک هفته از استخر و سونا و جکوزی استفاده نشود.

رنگ بندی هاشور و بهترین رنگ

 

رنگبندی هاشور یکی از مهم ترین مواردی می باشد که برای دریافت نتیجه مطلوب از انجام این کار باید به دقت انتخاب شود. این رنگ بندی در مرحله اول باید توجه به رنگ پوست طبیعی فرد و تارهای مو ابروهای آنها انتخاب میشود تا کاملا طبیعی جلوه کند.

علاوه براین، رنگ هایی که برای این کار استفاده میشوند برخی از نوع آلی و شیمیایی بوده و برخی معدنی و طبیعی و تعداد زیادی نیز ترکیبی از هر دو هستند. لذا باید دقت شود که رنگ های آلی از برندهای شناخته شده باشند تا تاثیر نامطلوب بر سلامتی فرد نداشته باشند. از بهترین ترکیب رنگ ها که در هاشور طرفداران زیادی دارند می توان به رنگ هایی با تناژ قهره ای اشاره نمود که با اغلب رنگ های پوست سازگار است.

هاشور ابرو

هاشور ابرو – سالن زیبایی برترین ها

قیمت هاشور ابرو

قیمت هاشور ابرو با توجه به مدل آن و همچنین مقدار فضایی از ابرو که در آن تارها طراحی و همچنین برند رنگ استفاده شده برای آن تعیین می گردد. سالن زیبایی برترین ها یکی از تیم های حرفه ای در زمینه انجام هاشور ابرو می باشد و همچنین اکستنشن مو که این خدمات را با قیمت مناسب و طراحی با ماندگاری بالا ارائه می دهد.

سوالات متداول

1هاشور ابرو چیست؟
هاشور ابرو یکی از راهکارهای بسیار مناسب برای پرپشت و خوش حالت کردن ابروها می باشد که با پوشاندن نواقص موجود در تاج و دم و سایر بخش های آن می تواند تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی چهره داشته باشد.
2هاشور ابرو دخترانه چگونه است؟
در این مدل طراحی ابرو موها به گونه ای طراحی می گردند که در قسمت تاج یا نقطه شروع ابروها نظم وجود نداشته باشد و همه تارها در یک جهت طراحی نشوند. به همین دلیل نامنظم بودن ابرو در قسمت تاج کاملا رعایت شده و ابرو حالت دخترانه را به خود میگیرد.
3رنگ بندی هاشور چگونه است؟
این رنگ بندی در مرحله اول باید توجه به رنگ پوست طبیعی فرد و تارهای مو ابروهای آنها انتخاب میشود تا کاملا طبیعی جلوه کند.رنگ هایی که برای این کار استفاده میشوند برخی از نوع آلی و شیمیایی بوده و برخی معدنی و طبیعی و تعداد زیادی نیز ترکیبی از هر دو هستند
4هاشور ابرو تلفیقی چیست؟
تلفیقی از روش ها و تکنیک های مختلف برای زیباتر شدن ابرو می باشد. به عنوان مثال، یکی از مدل های بسیار پرطرفدار از آن، تلفیق هاشور و سایه در کنار هم می باشد. به طوریکه در قسمت دم و انتهای ابرو از سایه استفاده میشود به طوریکه این سایه ها به سمت تاج کمرنگ میشوند و در قسمت ابتدایی ابرو نیز هاشورهایی ایجاد میشود.