پاکسازی پوست
19 مهر 1399
اکستنشن مو

اکستنشن مو

سلام ! به سایت سالن زیبایی برترینها خوش آمدید. اگر شما هم علاقه مند به اکستنشن مو هستید با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو (Hair Extensions) یکی از ارزان ترین و سریع ترین روش ها برای جبران کم پشت بودن موهای سر می باشد که در آن تلاش می شود تا با کمک موهای مصنوعی و طبیعی به تراکم موهای سر اضافه گردد. با توجه به هزینه بر بودن و نیاز به مدت زمان زیاد برای کاشت موهای طبیعی، به همین دلیل استفاده از این روش با استقبال بالایی از سوی بانوان و دختران جوان مواجه شده است. با توجه به تاثیر بسیار زیاد موهای سر بر زیبایی و اعتماد به نفس خانم ها، روش های مختلفی برای پرپشت شدن و افزایش تراکم موها ارائه شده است که هر یک دارای ویژگی های مثبت و منفی خاصی می باشند. اکستنشن مو چیست ؟سوالی که بسیاری از افراد امروزهدر مبحث زیبایی مو بدنبال جواب آن هستندو پاسخ به این سوال سبب روشن شدن این مطلب برای افراد می شود که یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای زیبایی مو استفاده از اکستنشن مو است. یکی از روش های بسیار پرطرفدار که در چند سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است، اکستنشن مو یا اضافه کردن رشته هایی از موهای طبیعی و مصنوعی به موهای سر می باشد. این رشته موها براحتی قابل جداسازی بوده و برخلاف کاشت مو، دارای قابلیت رشد نمی باشند.

انواع اکستنشن مو

با توجه به فاکتورهای مختلف می توان شیوه های اکستنشن مو را به گروه های متعددی تقسیم بندی نمود. به عنوان مثال، بر اساس نوع مویی که در این شیوه استفاده می گردد، می توان به دو گروه آنها را تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

اکستنشن با موهای طبیعی

همان طور که از نام این گروه مشخص است، موهای به کار رفته در آن کاملا طبیعی بوده و از موی سر سایر افراد برای این منظور استفاده می گردد. علیرغم زیبایی و طبیعی بودن موهای طبیعی، به دلیل گران بودن آنها از این روش کمتر برای اکستنشن استفاده میشود.

اکستنشن با موهای مصنوعی

موهای مصنوعی یکی از پرکاربردترین موها در آرایش و زیبایی می باشد که علاوه بر استفاده از آنها در تولید کلاه گیس، می توان از رشته های باریک مو در لا به لای موهای طبیعی فرد به عنوان اکستنشن استفاده نمود. از مزایای این نوع موها می توان به تنوع رنگ بالا، قیمت ارزان و تنوع در قد آنها اشاره نمود.

اکستنشن مو چیست

خواندن مطالب درمورد میکروبلیدینگ:

بهترین روش اکستنشن مو

یکی از سوالات رایجی که اغلب افراد با آن مواجه هستند، این است که کدام روش اکستنشن مو بهتر است؟ برای پاسخ دادن به این سوال، ابتدا روش های مختلفی که با آن موهای طبیعی و مصنوعی در لا به لای موهای شخص استفاده میشود را معرفی خواهیم نمود که عبارتند از:

اتصال موها با حلقه

از دیگر روش هایی که بسیار مورد توجه قرار گرفته و برای اضافه کردن موهای بلند بیشتر کاربرد دارد می توان به اکستنشن با رینگ یا حلقه اشاره نمود. این حلقه ها ابتدا در فاصله کوتاهی با ریشه مو قرار گرفته و سپس رشته موهای جدای طبیعی یا مصنوعی از آن عبور کرده و به کمک انبر مخصوص حلقه محکم میشود.

دوام موها در این روش اکستنشن نسبتا بالا بوده، اما به مرور می تواند باعث ریزش موهای طبیعی و فشار وارد کردن به ریشه مو شود، به همین دلیل بهتر است موهایی استفاده شود که حداکثر قد آنها 30 سانتیمتر باشد.

روش های حرارتی

در این روش ابتدا نوعی چسب مخصوص در فاصله کوتاهی از ریشه موی فرد قرار گرفته و تارها یا دسته هایی از موهای طبیعی یا مصنوعی به کمک انبرک متصل می گردد. انبرک استفاده شده در این روش حرارتی بوده و باعث میشود تا چسب به طور کامل به موها متصل شود و از ریزش موهای اکستنشن شده جلوگیری خواهد کرد.

البته لازم به ذکر است که در این روش حدود 6 تا 8 هفته موها ماندگار بوده و بعد از آن نیاز به ترمیم وجود دارد.

دوخت مو

اکستنشن با دوخت مو از دیگر روش هایی می باشد که می توان برای اضافه کردن موهای بافته شده به موی فرد استفاده نمود. همان طور که از نام این روش مشخص است، موهای بافته شده طبیعی یا مصنوعی به موی بافته شده فرد با روش خاصی دوخته میشود.

نمونه کار اکستنشن مو

هزینه اکستنشن مو

علیرغم زیبایی خاصی که با اضافه شدن موها برای فرد ایجاد میشود، قیمت و هزینه های آن می تواند برای بسیاری از افراد به عنوان یک مانع از انجام اینکار به شمار رود. البته این یک تصور اشتباه می باشد، چون هزینه اکستنشن مو در حد متوسط بوده و می توان با در نظر گرفتن چند نکته موثر در قیمت گذاری آنها، موهای خود را با هزینه کم پرپشت و زیبا کرد. در حالت کلی هزینه اکستنشن مو بر اساس نوع مو (طبیعی و مصنوعی)، قد و تراکم آنها و همچنین روش به کار رفته برای اتصال موها به سر تعیین می گردد. به طوریکه می توان گفت ارزان ترین هزینه لازم برای اکستنشن را می توان به استفاده از موهای کوتاه و کم پشت مصنوعی اختصاص داد.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط کاربران:

ماندگاری اکستنشن مو چقدر است؟

در مورد اینکه چند وقت یک‌بار نیاز به استفاده مجدد از اکستنشن مو دارید، او توصیه می‌کند: «اکستنشن‌های چسب و نواری حدود چهار تا هشت هفته دوام می‌آورند، اکستنشن‌های دوخت باید هر شش تا هشت هفته یکبار تعویض شوند و اکستنشن‌های میکرو لینک ماندگاری دارند. تا چهار ماه، اما نیاز به تغییر موقعیت هر دو یا سه ماه به عنوان …

اکستنشن مو چقدر برای موهای شما مضر است؟

از آنجایی که اکستنشن مو به مو چسبیده و مو و پوست سر شما را می کشد، به دلیل کشش روی ریشه همیشه خطر آسیب وجود دارد. این تنش می تواند منجر به آلوپسی کششی شود، نوعی از آلوپسی که زمانی ایجاد می شود که به طور مداوم به ریشه ها فشار وارد شود و به فولیکول های مو آسیب برساند.

3 نوع اکستنشن مو چیست؟

3 نوع اکستنشن مو و مدت زمان ماندگاری آنها

اکستنشن مو با نوار چسب. اکستنشن های موی نواری با استفاده از یک نوار چسب به دو طرف قفل های طبیعی شما بسته می شوند. …

اکستنشن مو فیوژن یا از قبل باند شده. …

اکستنشن مو با گیره.

 

نمونه خدمات ارائه شده توسط برترین ها سالن:

عوارض اکستنشن مو

یکی از نگرانی هایی که برای استفاده از تمام روش های کاشت مو و زیبایی وجود دارد، عوارض و تاثیرات منفی آن بر سلامت انسان می باشد. لازم به ذکر است که در حالت کلی عوارض زیادی برای اکستنشن مو نمی توان معرفی نمود، اما از نقاط منفی این روش می توان به ریزش مو با استفاده مداوم و طولانی مدت از موهای مصنوعی در سر اشاره نمود.

علاوه براین، چسب های به کار رفته در این روش ها می تواند برای برخی از افراد حساسیت های پوستی و خارش سر را به همراه داشته باشد. به همین دلیل توصیه میشود که اکستنشن مو توسط افراد حرفه ای در این زمینه صورت گیرد تا از ریزش موها و فشار و کشش ریشه موهای طبیعی فرد تا حد امکان جلوگیری گردد.

خواندن مطالب درمورد کاشت ناخن:

دستگاه اکستنشن مو

تجهیزات به کار رفته برای اضافه کردن مو به سر افراد در روش اکستنشن زیاد نبوده و می توان به انبرک های حرارتی و رینگ و انبر مخصوص آن اشاره نمود. به عبارت دیگر، در روش های حرارتی از انبرک های حرارتی و چسب و در روش های اتصال مو با رینگ از حلقه های مخصوص و انبر استفاده میشود.

اکستنشن مو در ونک

برای انتخاب بهترین اکستنشن مو در ونک با توجه به اهمیت بسیار زیاد روش و شیوه اکستنشن مو در ماندگاری موهای اضافه شده و همچنین حفظ موهای طبیعی سر افراد، انجام این کار باید با رعایت اصول مهمی صورت گیرد.

سالن زیبایی برترین ها در ونک با استفاده از ابزارهای حرفه ای خدمات مختلف زیبایی مانند پاکسازی پوست و هاشور ابرو و اکستنشن مو ونک  را با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه می دهد. در صورت تمایل برای دریافت مشاوره غیر حضوری با شماره تلفن : 02188785859   تماس حاصل بفرمایید و بمنظور دریافت مشاوره حضوری به آدرس:ونک، خیابان گاندی جنوبی، کوی 19 پلاک 2 زنگ دوم مراجعه فرمایید . 

سوالات متداول اکستنشن مو
اکستنشن مو (Hair Extensions) یکی از ارزان ترین و سریع ترین روش ها برای جبران کم پشت بودن موهای سر می باشد که در آن تلاش می شود تا با کمک موهای مصنوعی و طبیعی به تراکم موهای سر اضافه گردد.
 
می توان به اکستنشن با رینگ یا حلقه اشاره نمود.
 
ریزش مو با استفاده مداوم و طولانی مدت از موهای مصنوعی در سر اشاره نمود.
 

موهای مصنوعی یکی از پرکاربردترین موها در آرایش و زیبایی می باشد که علاوه بر استفاده از آنها در تولید کلاه گیس، می توان از رشته های باریک مو در لا به لای موهای طبیعی فرد به عنوان اکستنشن استفاده نمود. از مزایای این نوع موها می توان به تنوع رنگ بالا، قیمت ارزان و تنوع در قد آنها اشاره نمود.

 

 

2 Comments

  1. مژگان گفت:

    سلام خسته نباشین
    قیمت اکستنشن مو چقدر هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.