آرایش چشم
آرایش چشم
6 تیر 1400
آموزش مانیکور
مانیکور
14 تیر 1400
آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو

سلام ! به سایت سالن زیبایی برترینها خوش آمدید. اگر شما هم علاقه مند به میکروپیگمنتیشن هستید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

میکروپیگمنتیشن ابرو چیست :

چنانچه ابرو های شما مشکلی مثل عدم قرینگی،کم پشت بودن و مشکلاتی نظیر این را دارد می توانید از این روش برای بهبود آن استفاده نمایید چرا که ابرو همچون قاب ای می باشد که صورت را در برگرفته است و در صورت طراحی درست، چهره را بازتر نشان می دهد و بدین صورت انجام میپذیرد که:
  • ناحیه مورد نظر(ابرو) توسط کرم بی حس کننده مخصوص و استاندارد بی حس می شود
  • فرد متخصص توسط مداد ابرو فرمی که برای چهره ما مناسب است را روی ابرو طراحی می نماید تا در مورد فرم و رنگ مورد نظر از مشتری نظر خواهی شود و در صورت رضایت مرحله بعد انجام گیرد
  • خطوط کشیده شده با مداد توسط دستگاه طراحی و کشیده می شوند.
  • آرایشگر رنگ مورد نظر را متبحرانه و ظریف روی پوست ابرو تزریق یا پخش می کند(رنگدانه های دستگاه هم رنگ ابروی فرد می باشد و تمایز رنگی وجود ندارد)
  • مرحله ترمیم 30 الی 45 روز بعد انجام می شود تا اگر نقصی وجود دارد اصلاح گردد و یا در صورت نیاز به رنگ دلخواه نزدیکتر شود.
میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروبلیدینگ بهتر است یا میکروپیگمنتیشن :

تفاوت میکروبلیدینگ با میکروپیگمنتیشن در این می باشد که در بلیدینگ از قلم بلید استفاده می گردد که در واقع دستی و بدون موتور می باشد و واجد سوزن های یکبار مصرف فلت یا اسلوب است و آرایشگر با فشار دست سوزن را مثل هاشور زدن روی پوست می کشد.

ولی در میکروپیگمنتیشن قلم استفاده شده واجد یک موتور برقی قابل تنظیم است.

برای تکنیک هاشور زدن هر دو استفاده می شود اما در میکروبلیدینگ دوام رنگی خیلی کمتر است اما دوره نقاهت هم کوتاه تر می باشد و از نظر هزینه ای ارزانتر است.

 

میکروپیگمنتیشن بهتره یا فیبروز :

در میکروپیگمنتیشن رنگدانه تزریق شده توسط سوزن به عمق بیشتری نفوذ می کند و دوام آن 6 ماه تا یک سال است(هر چه پوست چرب تر دوام کمتر)

اما فیبروز به نوعی یکی از زیر مجموعه های میکروبلیدینگ محسوب می شود و هر چند دوام کمتری دارد اما فرمی طبیعی تر ایجاد میکند و برای افراد با موهای نازک و کم پشت مناسب است.

میکروپیگمنتیشن صورت :

این روش که به عنوان آرایش دائمی شناخته می شود، یک روش زیبایی برای بهبود یا جایگزینی رنگدانه از بین رفته روی پوست به شمار می آید.این روش بیشتر در صورت کاربرد دارد که به منظور تقویت ظاهری ابرو ، مژه ها، پلک ها (به عنوان خط چشم یا بن مژه ) و همچنین لب ها استفاده می گردد.

از این روش علاوه برای رنگ دادن به پوست در جهت مخفی نمودن جای زخم و برگشت رنگ به مناطقی که رنگ اصلی خود را از دست داده اند استفاده می شود.

میکروپیگمنتیشن لب :

همانطور که میدانید پوست و ساختار لب و ابرو کاملا متفاوت اند چرا که لب عضوی ماهیچه ای، گوشتی و پر از عروق خونی می باشد پس حساسیت آن بالاست.

میکروپیگمنتیشن لب به معنای پف دادن و بزرگ کردن لب ها نیست بلکه روشی می باشد که لب ها پرتر نشان داده شوند و در آن بدرنگی،بی رنگی و نواقص لب برطرف می گردد.
این روش برای افرادی که به مواد آرایشی سنتی حساسیت دارند بسیار مناسب است.

میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن چشم :

این روش با روش تاتو بسیار متفاوت است و به علت استفاده از رنگدانه به جای جوهر احتمال تهاجمی شدن پوست بسیار کمتر خواهد بود.

در واقع روشی است  که در آن خط چشمی مطابق سلیقه و مشاوره آرایشگر در پشت پلک کشیده می شود و فرد دیگر نیازی صرف زمان برای خط چشم کشیدن نخواهد داشت.

این روش برای افرادی که پلک های افتاده دارند و اصطلاحا چشم های آنها خسته به نظر می آید بسیار مفید و کاربردی است.

از مزایای این روش:

اصلاح افتادگی پلک، برطرف کردن کم پشتی مژه ها، کاهش میزان درد نسبت به روش های قدیمی تر، داشتن خط چشمی مطابق فرم ابرو و متعادل نمودن صورت، حل ریزش موی ابرو.

میکرو پیگمنتیشن بن مژه :

این روش از جدیدترین راه های پرتر و جلوه دارتر شدن مژه است که از طریق اضافه کردن پیگمنت(رنگدانه) در بین مژه ها انجام می گیرد.

این روش با توجه به سلیقه شما به دو روش انجام می شود که در روش اول رنگدانه بین مژه ها فقط تزریق می گردد و در روش دوم یک نوار خیلی نازک مثل خط چشم پشت پلک کشیده می شود.

میکروپیگمنتیشن مژه به افرادی که تایم میکاپ کمی دارند یا تمایلی به خط چشم های ضخیم ندارند توصیه می گردد.

ماندگاری آن ممکن تا 5 سال باشد اما عواملی چون آب وهوا،پوست و نحوه مراقبت بانوان بر دوام آن تاثیرگذار است.

میکروپیگمنتیشن ونک

میکرو پیگمنتیشن سر :

این روش یک درمان محبوب و مطلوب غیر جراحی برای ریزش مو می باشد که در آن رنگدانه های طبیعی در لایه های میانی پوست سر تزریق می شود. در واقع در این روش هیچ مویی در سر فرد کاشته نمی شود اما همچون یک سر شیو شده و طبیعی به نظر می رسد که هم مردان و هم زنان می توانند از این روش بهره ببرند.

از مزایای آن می توان این طور گفت که : به اعتماد به نفس فرد کمک می کند، این پروسه مشکلاتی که کاشت مو دارد ایجاد نخواهد کرد،هزینه مربوطه بسیار کمتر از کاشت مو میباشد،دوره ریکاوری و نگهداری ندارد و فرد به عارضه خاصی دچار نخواهد شد.

لازم به ذکر است که میکروپیگمنتیشن سر همچون سایر موارد در اعضا صورت دائمی نیست و به مرور زمان از بین می رود پس نیاز به عملیات ترمیم دارد.

دستگاه میکروپیگمنتیشن :

میکروپیگمنتیشن نام دستگاهی می باشد که رنگ های معدنی را در لایه درم پوست تزریق می نماید.این دستگاه عمدتا در آرایش دائم استفاده می گردد.این دستگاه ایمن ترین دستگاه تاتو می باشد.

از این روش برای بهبود ظاهری پلک ،اصلاح و قرینه سازی فرم ابرو، بهبود خط لب،خط چشم دائمی،تقویت مژه و… استفاده می گردد.

خواندن مطالب درمورد آرایشگاه زنانه:

میکروپیگمنتیشن ونک :

سالن برترین ها با کادری مجرب یکی از بهترین آرایشگاه ها برای ارائه خدمات و میکاپ در محدوده ونک آماده ارائه خدمات مورد نظر به عزیزان می باشد.

برای انتخاب بهترین میکروپیگمنتیشن ونک (micropigmentation) باید به ویژگی های مختلف توجه داشته باشید تا با توجه به آن بهترین مورد را انجام دهید. از جمله خصوصیات یک مرکز میکروپیگمنتیشن مناسب در ونک عبارتند از : تخصص و مهارت کافی، تجربیات فراوان،ظرافت کار بالا،استفاده از ابزار حرفه ای است. در صورتی که به دنبال مرکز زیبایی حرفه ای میکروپیگمنتیشن در ونک می باشید این اطمینان را به شما میدهیم که  سالن زیبایی زنانه برترینها یکی از بهترین مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ونک می باشد.

 

در این مقاله به بررسی متد های میکروپیگمنتیشن ،فیبروز و میکروبلیدینگ پرداختیم تا شما عزیزان با دیدی وسیع تر بتوانید روش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کار ترکیبی هاشور و سایه شیدینگ با دستگاه برقی ابرو با رنگ تتوی دودی خاکستری قدیمی که با هاشور و رنگ مناسب جهت خنثی کردن بدرنگی تتوی قدیمی ، به زیباترین و طبیعی ترین حالت ممکن تغییر کرد.

در مجموعه برترین ها طبیعی ترین و ظریف ترین خطوط ابرو را تجربه کنید دوره های تابستانه آموزش فیبروز و میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن با تخفیف ویژه شانزده سال سابقه درخشان با کادری حرفه ای

 

کار با دستگاه میکرو پیگمنتنشن
موقعیت مکانی آموزشگاه و آرایشگاه زیبایی برترین ها

سوالات متداول

چنانچه ابرو های شما مشکلی مثل عدم قرینگی،کم پشت بودن و مشکلاتی نظیر این را دارد می توانید از این روش برای بهبود آن استفاده نمایید چرا که ابرو همچون قاب ای می باشد که صورت را در برگرفته است و در صورت طراحی درست، چهره را بازتر نشان می دهد.

در بلیدینگ از قلم بلید استفاده می گردد که در واقع دستی ولی در میکروپیگمنتیشن قلم استفاده شده واجد یک موتور برقی قابل تنظیم است.

در میکروبلیدینگ دوام رنگی خیلی کمتر است اما دوره نقاهت هم کوتاه تر می باشد و از نظر هزینه ای ارزانتر است.

در میکروپیگمنتیشن رنگدانه تزریق شده توسط سوزن به عمق بیشتری نفوذ می کند و دوام آن 6 ماه تا یک سال است.

اما فیبروز به نوعی یکی از زیر مجموعه های میکروبلیدینگ محسوب می شود و هر چند دوام کمتری دارد اما فرمی طبیعی تر ایجاد میکند و برای افراد با موهای نازک و کم پشت مناسب است.

در صورتی که به دنبال مرکز زیبایی حرفه ای میکروپیگمنتیشن در ونک می باشید این اطمینان را به شما میدهیم که  سالن زیبایی زنانه برترینها یکی از بهترین مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن  ونک می باشد.

2 Comments

  1. مینا گفت:

    ممنون از مطالب خوبتون
    هزینه میکروپیگمنتیشن چقدر هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.