سلام ! به سایت سالن زیبایی برترینها خوش آمدید. اگر شما هم علاقه مند به کاشت ناخن هستید با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن یکی از روش های بسیار کاربردی برای زیباتر شدن ناخن های طبیعی افراد می باشد که دارای تنوع بالایی بوده و به شدت مورد توجه خانم های جوان قرار گرفته است. جلوه منحصر به فرد و مرتب تر شدن دست ها از مهم ترین دلایلی می باشند که بسیاری از دختران و خانم های جوان به این شیوه زیباسازی دست و ناخن ها روی آورده اند. سالن برترین ها در ادامه به انواع کاشت ناخن و هزینه و عوارض آن اشاره خواهد داشت. به روش های مختلفی که به کمک مواد و پودرهای مخصوص یا قالب های ناخن مصنوعی تلاش میشود تا شکل طبیعی ناخن و قد آن دچار تغییر شده و بهتر جلوه کند، کاشت ناخن گفته میشود. این روش ها هیچ یک به صورت دائمی نبوده و با رشد ناخن اصلی نیاز به ترمیم مجدد دارند. نازک و شکننده بودن ناخن های طبیعی، رشد کم و شکل نامناسب ناخن ها از جمله دلایلی هستند که باعث میشوند تا از کاشت به جای مانیکور و پدیکور کردن ناخن استفاده شود.
What is a nail implant?

خواندن مطالب درمورد میکروبلیدینگ:

مدل کاشت ناخن

با توجه به مواد مورد استفاده برای طراحی ناخن های جدید و بلندتر و مرتب تر از ناخن های طبیعی می توان کاشت ناخن را در انواع مختلفی تقسیم بندی نمود که برخی از آنها عبارتند از:

ناخن قالبی

ارزان ترین و آسان ترین روش برای کاشت ناخن های جدید که از گذشته نیز کاربرد بسیر زیاد داشته است، استفاده از ناخن های قالبی یا مصنوعی می باشد.

در این شیوه ابتدا مواد ضد قارچ و چسب های مخصوص روی ناخن قرار گرفته و در نهایت ناخن های مصنوعی روی آنها قرار میگیرند. این شیوه کاشت نه تنها بسیار مصنوعی بوده،

بلکه به دلیل برجستگی نسبتا زیاد آن از روی سطح ناخن های اصلی جلوه مناسبی نداشته و به مرور عوارض متعددی از قبیل ایجاد قارچ روی ناخن و هوا گرفتن آن اشاره نمود که با درد همراه است.

ناخن پودری

ناخن های پودری از دیگر گزینه های بسیار پرطرفداری می باشد که از جلوه خوبی برخوردار بوده و شباهت زیادی با ناخن های ژله ای دارند. نحوه کاشت این ناخن ها کاملا شبیه به نوع ژله ای بوده و تنها تفاوت آنها در نوع موادی می باشد که روی تیپ قرار میگیرد.

در این روش از نوع پودر مخصوص استفاده شده و پس از انجام کار سوهان کشی ناخن ها انجام شده و از زیبایی منحصر به فردی برخوردار می باشد.

مدل ژلیش ناخن

یکی از مهم ترین اصول در هر یک از کارهایی که با زیبایی فرد در ارتباط می باشد، طبیعی جلوه دادن آن می باشد. به عبارت دیگر، تفاوت ندارد که آرایش صورت انجام می دهید یا طراحی ناخن، در هر صورت بهتر است کاملا طبیعی بنظر برسد.

ناخن های ژله ای یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی می باشد که قصد دارند ناخن های بسیار زیبا داشته باشند و مصنوعی بودن آنها قابل تشخیص نباشد.

مراحل طراحی و کاشت ناخن ژله ای به این صورت است که ابتدا ناخن طبیعی فرد کاملاپاکسازی شده و روی آن مواد ضد قارچ قرار خواهد گرفت. در نهایت تیپ یا لایه ای از ناخن مصنوعی از ابتدای ناخن طبیعی فرد قرار گرفته و مواد ژله ای مخصوص روی آن قرار میگیرد.

در نهایت برای افزایش استحکام ناخن ها لازم است برای چند دقیقه ناخن در دستگاه یو وی قرار گیرد. این ناخن ها به دلیل سوهان کشی که در مرحله آخر انجام میشود و مواد ژله ای شفاف جلوه بسیار زیبایی دارند.

Complications of nail implants

عوارض کاشت ناخن

علیرغم مزایای متعددی از قبیل زیباتر شدن ناخن ها و پوشاندن معایب ناخن و افزایش اعتماد به نفس در خانم ها که در کاشت ناخن وجود دارد، برخی از معایب در آن وجود دارد. از جمله عوارض این کار که توجه به آن اهمیت بالایی دارد می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

⦁ نازک و شکننده شدن ناخن های طبیعی به دلیل عدم امکان دریافت اکسیژن و وجود چند لایه مواد ژله ای و پودری و ناخن های مصنوعی
⦁ رشد قارچ در لایه های بین ناخن طبیعی و ناخن مصنوعی با اجرای اشتباه و بی کیفت کاشت
⦁ ایجاد درد در ناخن ها به دلیل نفوذ هوا بین لایه ناخن طبیعی و ناخن مصنوعی
⦁ ایجاد حساسیت های پوستی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی در مراحل مختلف کار

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط کاربران:

آیا می توانید پیوند ناخن انجام دهید؟

ما می توانیم برای کسانی که بخشی یا بیشتر ناخن پا را از دست داده اند، یک ناخن مصنوعی ایجاد کنیم. بازسازی ناخن یک روش ساده و بدون درد است که جایگزین ناخن های از دست رفته یا آسیب دیده پا می شود. این ممکن است به دلیل آسیب یا ناخن هایی باشد که به دلیل عفونت قارچی گسترده از بین رفته اند.

آیا می توانید ناخن مصنوعی بگیرید؟

از دست دادن ناخن برای بسیاری از بیماران به طرز قابل توجهی آزاردهنده است. با وجود تمام تلاش‌ها، روش‌های جراحی جایگزینی چندان رضایت‌بخش نبوده‌اند. مانند چشم های مصنوعی، تکنیک هایی برای ساختن ناخن مصنوعی با شباهت خوب برای سال ها در دسترس بوده است.

آیا می توانم ناخن های تقلبی دائمی داشته باشم؟    

بازسازی ناخن یک عمل زیبایی است. بازسازی ناخن توسط متخصص پا و با استفاده از یک ژل تخصصی که روی ناخن های نامناسب یا بدشکل قرار می گیرد، انجام می شود تا ناخن از نظر زیبایی زیباتر شود..

 

مواد کاشت ناخن چیست؟

همان طور که اشاره شد، روش های مختلفی برای کاشت ناخن وجود دارد و در هر یک از مواد متنوعی استفاده میشود. این مواد باید با دقت بالایی انتخاب شوند چون به شدت بر روی سلامت پوست و ناخن ها تاثیرگذار است. این مواد باید با دقت بالایی انتخاب شوند چون می توانند منجر به حساسیت و بیماری های پوستی گردند.

از جمله مواد مورد استفاده برای اینکار می توان به مواد ضد قارچ و ضد عفونی کننده، پودرهای رنگی، ژل و پرایمر اشاره نمود. این مواد توسط برندهای مختلفی تولید شده و پودرها ممکن است رنگی یا مات و بدون رنگ باشند.

Nail implants in Vanak

نمونه خدمات ارائه شده توسط برترین ها سالن:

قیمت کاشت ناخن

قیمت کاشت ناخن بسیار متنوع بوده و نمی توان به طور دقیق نرخ ثابتی را برای آنها ارائه داد. از جمله فاکتورهایی که می توانند قیمت انجام این کار را تعیین کنند، نوع مواد مورد استفاده برای این کار (پودر یا ژله و جنس ناخن مصنوعی)، برند تولید کننده هر یک از مواد اشاره نمود.

برای خواندن مطالب درمورد هاشور ابرو:

وسایل کاشت ناخن

علاوه بر مواد شیمیایی و پودر و مواد ژله ای، لازم است از برخی ابزارها به منظور اجرای صحیح هر یک از گام ها و مراحل کاشت ناخن استفاده شود.

وسایل کاشت ناخن شامل ابزارهای مانیکور و پدیکور، دستگاه یو وی، انواع سوهان دستی و برقی، بالشتک های مکنده، تیپ و کاتر و تاپ کات و باندر ژل از جمله وسایلی هستند که برای انجام این کار ممکن است به آنها نیاز داشته باشید.

کجا ناخن بکاریم؟

هر یک از کارهایی که به زیبایی پوست و مو مرتبط می باشد، در مرحله اول باید در مکان و محیطی کاملا بهداشتی در آرایشگاه زنانه مشهور و معتبر انجام شوند.

برای کاشت ناخن نیز باید توجه داشته باشید که مکان هایی را انتخاب نمایید که اصول بهداشتی را رعایت نموده و از وسایل یک بار مصرفه تا حد امکان استفاده نموده و وسایل مشترک به صورت مرتب استریل شوند.

سالن برترین ها یکی از نمونه های بسیار موفق در این زمینه می باشد که کیفیت و تنوع و حفظ سلامت را در تمام خدمات خود تلفیق نموده است.

کاشت ناخن در ونک 

برای انتخاب بهترین کاشت ناخن در ونک باید به ویژگی های مختلف توجه داشته باشید تا با توجه به آن بهترین مورد را انجام دهید. از جمله خصوصیات یک مرکز کاشت ناخن مناسب در ونک عبارتند از : تخصص و مهارت کافی، تجربیات فراوان،ظرافت کار بالا،استفاده از ابزار حرفه ای است. در صورتی که به دنبال مرکز زیبایی حرفه ای کاشت ناخن در ونک می باشید این اطمینان را به شما میدهیم که  سالن زیبایی زنانه برترینها یکی از بهترین مراکز تخصصی کاشت ناخن ونک می باشد.در صورت تمایل برای دریافت مشاوره غیر حضوری با شماره تلفن : 02188785859   تماس حاصل بفرمایید و بمنظور دریافت مشاوره حضوری به آدرس:ونک، خیابان گاندی جنوبی، کوی 19 پلاک 2 زنگ دوم مراجعه فرمایید . 

سوالات متداول کاشت ناخن
به روش های مختلفی که به کمک مواد و پودرهای مخصوص یا قالب های ناخن مصنوعی تلاش میشود تا شکل طبیعی ناخن و قد آن دچار تغییر شده و بهتر جلوه کند، کاشت ناخن گفته میشود.
 
برای اینکار می توان به مواد ضد قارچ و ضد عفونی کننده، پودرهای رنگی، ژل و پرایمر اشاره نمود. این مواد توسط برندهای مختلفی تولید شده و پودرها ممکن است رنگی یا مات و بدون رنگ باشند.
 
⦁ نازک و شکننده شدن ناخن های طبیعی به دلیل عدم امکان دریافت اکسیژن و وجود چند لایه مواد ژله ای و پودری و ناخن های مصنوعی ⦁ رشد قارچ در لایه های بین ناخن طبیعی و ناخن مصنوعی با اجرای اشتباه و بی کیفت کاشت ⦁ ایجاد درد در ناخن ها به دلیل نفوذ هوا بین لایه ناخن طبیعی و ناخن مصنوعی ⦁ ایجاد حساسیت های پوستی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی در مراحل مختلف کار
 

دلیل تفاوت قیمت در خدمات آرایشگاه های زنانه در مرحله اول به کیفیت مواد آرایشی و برند آنها ارتباط دارد. علاوه براین، کیفیت خدمات نیز می تواند بر این قیمت ها تاثیر گذار باشد، اما آنچه مهم است تناسب نوع خدمات با نرخ ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.