اکستنشن مو
اکستنشن مو
سپتامبر 23, 2020
هاشور ابرو
مزایا و معایب هاشور ابرو
ژانویه 22, 2021

سلام ! به سایت سالن زیبایی برترینها خوش آمدید. اگر شما هم علاقه مند به پاکسازی پوست هستید با ما همراه باشید.

فهرست مطالب
پاکسازی پوست که در واقع مجموعه ای فعالیت ها برای زیباسازی و سالم شدن پوست می باشد، یکی از مهم ترین کارهایی است که باعث میشود پوستی شاداب و جوان داشته و از پیری چهره تا حد زیادی جلوگیری می کند. مجموعه فعالیت های انجام شده در پاکسازی پوست متنوع بوده و برخی به صورت خانگی انجام شده و سایر موارد در آرایشگاه  زنانه و کلینیک های زیبایی با تجهیزات پیشرفته اجرا می گردند. سالن برترین ها؛ ارائه دهنده خدمات زیبایی و پوست در ادامه به هر آنچه که باید درباره جوان سازی پوست و روش های مختلف پاکسازی آن بدانید اشاره خواهد داشت.

پاکسازی پوست چیست؟

پاکسازی پوست به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که در آنها تلاش میشود تا با حذف سلول های مرده از روی پوست، رفع اثرات آلودگی های هوا و محیط بر پوست و همچنین آبرسانی و تغذیه مناسب آن با کمک ماسک های متنوع شادابی را در چهره فرد ایجاد کند.

به عبارت دیگر، فرآیندهای انجام شده برای زیباسازی پوست به کمک پاکسازی آن در واقع از سه مرحله تشکیل شده اند که شامل اگزفولیشن (exfoliation) یا از بین بردن سلول های مرده روی پوست، آبرسانی و ماساژ و حذف چربی های اضافه به طوریکه به سلامت پوست آسیب وارد نکند می باشد.

انجام هر یک از این مراحل و کارها با روش های مختلفی قابل انجام می باشد. به عنوان مثال، سلول های مرده روی پوست را می توان با استفاده از اسکراب های طبیعی و در خانه انجام داد. برای آبرسانی و تغذیه پوست می توان در آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی از ماسک و ماساژ با دست و دستگاه های مختلف استفاده نمود.

لازم به ذکر است که هر یک از کارهایی که برای پاکسازی پوست انجام میشوند، با توجه به حساسیت هایی پوست ممکن است به برخی از مواد داشته باشد، لذا بهتر است زیر نظر متخصص و افراد حرفه ای در این زمینه انجام شود.

فواید پاکسازی پوست

توجه به سلامت پوست از گذشته تا امروز برای تمام افراد، مخصوصا خانم ها اهمیت بسیار زیادی داشته و با اعتماد به نفس آنها ارتباط مستقیم دارد. به همین دلیل روش ها و تکنیک های مختلفی برای حفظ سلامت و شادابی پوست ارائه شده و در بسیاری از مواقع نیز داروها و کرم های مفیدی برای آن از توسط پزشکان و متخصصان پوست تجویز می گردد.

با توجه به تاثیراتی که هر یک از تکنیک های سلامت پوست به همراه دارند، می توان برخی از فواید پاکسازی را به صورت زیر بیان نمود:

⦁ حذف سلول های مرده از روی پوست و باز شدن منافذ آن کمک می کند تا پوستی شاداب و درخشنده داشته باشید. توجه داشته باشید که در اگزوفلیشن تلاش میشود تا با شیوه های مختلف لایه های شاخی که هر 30 روز یک مرتبه از بین میروند را از روی پوست جمع آوری شوند. استفاده از اسکراب یکی از تکنیک های موثر در این زمینه می باشد.
⦁ یکی از مشکلات بزرگی که اغلب پوست ها با آن مواجه می باشند، ایجاد جوش و آکنه می باشد. این جوش ها به دلیل تجمع بیش از اندازه چربی و آلودگی های هوا و محیط بر روی منافذ پوست می باشد. با پاکسازی پوست می توان تا حد مطلوبی این چربی ها و آلودگی های انباشته شده در منافذ پوست را از بین برد.

⦁ برای داشتن پوست شاداب لازم است به تغذیه آن اهمیت زیادی بدهید که این کار با کمک ماسک و ماساژ و برخی از تکنیک های کاملا تخصصی که به کمک دستگاه انجام میشود.

با تغذیه مناسب و آبرسانی پوست که بخش مهمی در فرآیند پاکسازی می باشد، می توان به پوست کمک کرد تا همیشه شاداب باشد و از ایجاد چروک و پیری زودرس آن جلوگیری خواهد شد. با انجام صحیح این کار همچنین از افتادگی زودهنگام پوست نیز جلوگیری میشود که تاثیر بالایی در زیبایی چهره افراد دارد.

پاکسازی پوست

بیشتر بخوانیم : هاشور ابرو

پاکسازی صورت برای انواع پوست

افراد مختلف از نظر نوع پوست و ویژگی های آنها با هم کاملا متفاوت می باشند و به همین دلیل روش و تکنیک هایی که برای جوان سازی آنها استفاده میشود نیز باید با هم فرق داشته باشند. به عنوان مثال، پوست های چرب در مرحله دوم پاکسازی نیاز به مواد قوی تری برای حذف چربی های اضافه انباشته شده در منافذ پوست داشته و در مقابل، برای پوست های خشک باید به آبرسانی آنها اهمیت داد. عدم توجه به نوع پوست در هر یک از مراحل این کار نه تنها تاثیری بر زیبایی و سلامت پوست نخواهد داشت، بلکه نتیجه کاملا عکس را دریافت می کنید. پیشنهاد می کنیم قبل از انجام هر یک از روش های پاکسازی با افرادی که در این زمینه تجربه کافی دارند مشورت نمایید. البته تمام مراحل زیبایی پوست مثل هاشور ابرو و میکروبیلدینگ حساس هستند و باید به پاکیزگی محیط توجه بشه
پاکسازی پوست ونک


بیشتر بخوانید : تاثیر هاشور ابرور برچهره

هزینه پاکسازی پوست

همان طور که اشاره شد روش های مختلفی را برای جوان سازی پوست وجود دارند که با توجه به نوع پوست می توان آنها را انتخاب نمود. به همین دلیل هزینه و قیمت پاکسازی پوست کاملا متغییر بوده و نرخ مشخص و ثابتی برای آن وجود ندارد.

در حالت کلی با توجه به نوع کارهای که در این زمینه انجام میشود، ماسک های استفاده شده و برند مواد آرایشی و زیبایی و همچنین دستگاه و تجهیزاتی که استفاده می گردد همگی می توانند بر قیمت و هزینه پاکسازی پوست تاثیر بالایی داشته باشند.

به عنوان مثال در برخی از مراحل ممکن است به دلیل مشکلات موجود در پوست علاوه بر ماساژ به ماسک های متعدد نیاز باشد که قطعا در قیمت نهایی کار تاثیر دارد.

بهترین محل برای پاکسازی پوست

پوست یکی از حساس ترین نقاط در بدن می باشد و به همین دلیل استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی و ماسک های غیر مرغوب به شدت سلامت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای انتخاب بهترین محل برای پاکسازی پوست در تهران یا سایر شهرها به چند نکته توجه داشته باشید:

⦁ مکان هایی را انتخاب کنید که بهداشت در تمام بخش های آن توسط پرسنل کاملا رعایت گردد
⦁ برای پاکسازی پوست توجه داشته باشید که از وسایل مشترک برای همه افراد استفاده نشود
⦁ نوع مواد و ماسک هایی که استفاده میشوند کاملا مرغوب و از برندهای شناخته شده باشد

سالن برترین ها یکی از مجموعه های موفق در زمینه ارائه خدمات پوست و زیبایی می باشد که با استفاده از مواد مرغوب و تکنیک های پیشرفته پاکسازی پوست و جوان سازی را با قیمت مناسب ارائه می دهد. برای برقراری ارتباط با این مجموعه و دریافت نوبت قبلی می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده کنید.

سوالات متداول

1فواید پاکسازی پوست چیست
حذف سلول های مرده از روی پوست و باز شدن منافذ آن کمک می کند تا پوستی شاداب و درخشنده داشته باشید.
2برای داشتن پوست شاداب چه راهکاری لازم است؟
رای داشتن پوست شاداب لازم است به تغذیه آن اهمیت زیادی بدهید که این کار با کمک ماسک و ماساژ و برخی از تکنیک های کاملا تخصصی که به کمک دستگاه انجام میشود. با تغذیه مناسب و آبرسانی پوست که بخش مهمی در فرآیند پاکسازی می باشد،
3علت جوش صورت چیست؟
این جوش ها به دلیل تجمع بیش از اندازه چربی و آلودگی های هوا و محیط بر روی منافذ پوست می باشد. با پاکسازی پوست می توان تا حد مطلوبی این چربی ها و آلودگی های انباشته شده در منافذ پوست را از بین برد.
4چه راهکار هایی باری تغذیه پوست مفید است؟
برای داشتن پوست شاداب لازم است به تغذیه آن اهمیت زیادی بدهید که این کار با کمک ماسک و ماساژ و برخی از تکنیک های کاملا تخصصی که به کمک دستگاه انجام میشود. با تغذیه مناسب و آبرسانی پوست که بخش مهمی در فرآیند پاکسازی می باشد،

2 Comments

  1. مریم گفت:

    سلام وقتتون بخیر باشه
    هزینه یک دوره کامل پاکسازی پوست چقدر میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *